D. Sabonis siautė aikštelėje, tačiau „Pacers” apmaudžiai krito namuose

NBA lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė mūsiškio ekipa, kuri tik po atkaklios kovos nusileido varžovams, o mūsiškis užfiksavo galingą pasirodymą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers” (39-26) ekipa, namų arenoje rezultatu 111:114 (22:30, 28:29, 30:35, 31:20) krito prieš Bostono „Celtics“ (43-21).

Rungtynės nebuvo lengvos, o varžovai nuo pirmų minučių pirmavo nedideliu skirtumu. Einant į ilgąją pertrauką varžovai turėjo 9 taškų pranašumą, kurį dar padidino trečiame ketvirtyje. Visgi, lemiamoje dalyje pavyko sužaisti sėkmingai ir prisivyti varžovus, bet pastarieji sugebėjo atsilaikyti.

D. Sabonis per 41 minutę surinko 28 taškus (13/21 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 9, perėmė vieną ir prarado 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius prasižengė.

Komandoje taip pat puikiai žaidė Victoras Oladipo su 27 taškais, T.J.Warrenas su 22.

Nugalėtojų gretose Jaysonas Tatumas pelnė 30 taškų, Gordonas Haywardas 27.