D. Sabonis šaudė pro šalį, o „Pacers“ nusileido „Pelicans“

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama „Pacers“ ekipa.

N. Bjorkgreno auklėtiniai namuose 113:114 (30:27, 18:30, 27:28, 38:28) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ krepšininkams ir patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 30 minučių ir pelnė 8 taškus (0/1 trit., 3/12 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius metimus. Ketvirtajame kėlinyje nepaisant atkaklios kovos iki pat paskutinių sekundžių lietuvis praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio ir nebežengė į aikštę.

Likus rungtyniauti 15 sekundžių „Pacers“ turėjo vieno taško deficitą, tačiau paskutinės atakos metu M. Turnerio metimas buvo netikslus, o šeimininkai turėjo pripažinti svečių pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo B. Ingramas, kuris per 39 minutes pelnė 30 taškų (3/6 trit., 9/15 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir padalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo antrojo „Pelicans“ pergalė iš eilės.

Tai buvo antrojo „Pelicans“ pergalė iš eilės. „Pacers“: Justinas Holiday 22, Jeremy Lambas 17, Dougas McDermottas 14, Malcolmas Brogdonas 13, Mylesas Turneris 12, Goga Bitadze 10, T.J. McConnellas 9, Domantas Sabonis ir Aaronas Holiday po 8.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 30, Lonzo Ballas 20, Zionas Williamsonas 18, Stevenas Adamsas ir J.J. Redickas po 12, Joshas Hartas 11.