D. Sabonis pasižymėjo rezultatyvumu ir dvigubu dubliu, tačiau įveikti „Thunder“ nepavyko (VIDEO)

Šią naktį abu lietuviai pasirodė NBA lygos rungtyėse ir abu demonstravo puikų krepšinį savo komandose, tačiau jiems pergalių iškovoti nepavyko. Domantas Sabonis su savo komanda Indianos "Pacers" (45-30) turėjo pripažinti namų komandos Oklahomos "Thunder" (44-31) pranašumą rezultatu 99-107 (27:29 27:16, 15:31 30:31).

Po pirmo kėlinio lietuvio ekipa atsiliko menku skirtumu, o jau prieš ilgąją pertrauką viską pasuko gera linkme ir išsiveržė beveik dviženkliu skirtumu. Visgi antroji rungtynių dalis nesiklostė sėkmingai ir Oklahomos krepšininkai viską išsprendė trečiame kėlinyje.

D. Sabonis per 31 minutę pelnė 18 taškų (8/13 dvitaškiai, 2/5 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau nepadarė klaidų ir neprasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius su 28 taškais.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Paulas George'as su 31 tašku, Stevenas Adamsas pridėjo 25, Jerami Grantas 19.