D. Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa iškovojo antrąją pergalę namuose ir 105:96 įveikė Šarlotės „Hornets“ krepšininkus.

Nepaisant to, kad į rikiuotę jau sugrįžo ir antras rungtynes žaidė Mylesas Turneris, Domantas Sabonis vis tiek žaidė starto penkete. Lietuvis per 28 minutes pelnė 11 taškų (5/11 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą sulydo ir 4 prasižengė.

Šiose rungtynėse M. Turneris ir vėl išsiskyrė rezultatyvumu. Vidurio puolėjas per 21 minutę pelnė 22 taškus ir pataikė 4 tritaškius iš 6.

Nors „Pacers“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo, pabėgti ilgai negalėjo. Tačiau po spurto 7:0 ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ susikrovė 14 taškų pranašumą ir atgal nebesižvalgė.

„Pacers“ gretose Victoras Oladipo pelnė 25 taškus, Mylesas Turneris 22, Thaddeusas Youngas 16, Darrenas Collisonas 13, D. Sabonis 11, Lance‘as Stephensonas 10.

„Hornets“ komandoje Kemba Walkeris pelnė 23 taškus, Nicolas Batumas ir Dwightas Howardas (11 atk. kam.) pridėjo po 22.