D.Sabonis po dviejų savaičių pertraukos į aikštę grįžo tarsi tikras žvėris

Domantas Sabonis dar iki ilgosios pertaukos surinko triguba dublį

Indianos „Pacers“ komanda su Domantu Saboniu priešakyje svečiuose rezultatu 152:95 (42:29, 40:17, 44:24, 26:25) sutrypė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus ir buvo per plauką nuo didžiausios pergalės NBA istorijoje.

Įpusėjus ketvirtajam rungtynių kėliniui „Pacers“ ekipa buvo išsiveržusi į priekį net 67 taškų skirtumu bei tokiu būdu priartėjusi prie didžiausios visų laikų persvaros NBA istorijoje. Tiesa, tuomet „Thunder“ krepšininkai sugebėjo surinkti 10 taškų paeiliui ir taip išvengė antirekordinio įrašo savo klubo istorijos metraščiuose.

Šios rungtynės tapo įspūdingomis ir dvi savaites dėl nugaros problemų nerungtyniavusiam D.Saboniui, kuris į aikštę sugrįžo tarsi tikras žvėris. Lietuvos rinktinės puolėjas dar iki ilgosios pertraukos užfiksavo trigubą dublį, o ilsėtis išėjo savo sąskaitoje turėdamas 22 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Labiausiai nustebau pirmajame kėlinyje, kuomet žaidžiant dideliu tempu, visiškai nejaučiau nuovargio. Galvojau, jog labiau padusiu, tačiau trenerių štabas atliko puikų darbą išlaikydami mane ritme“,- Po rungtynių kalbėjo Domantas Sabonis.

Iš viso Aukštaūgis aikštelėje praleido 30 minučių, pelnė 26 taškus, atkovojo 19 atšokusių kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir 5  kartus suklydo. Tai buvo 7-asis lietuvio trigubas dublis šiame sezone bei 11 visos karjeros metu.

„Pacers“: Dougas McDermottas 31, Domantas Sabonis 26 (19 atk. kam., 14 rez. perd.), Caris LeVertas 25, Oshae Brissettas 16.

„Thunder“: Mosesas Brownas 16, Svi Mykhailiukas ir Tony Bradley po 13, Darius Bazley 10.