D. Sabonis pasižymėjo universaliu žaidimu – „Pacers“ nepasipriešino „Bucks“

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio ekipa, kuri nepasipriešino lentelės lyderiams. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (37-25) svečiuose neprilygo Milvokio „Bucks“ (53-9) rezultatu 119:110 (23:36, 33:22, 23:31, 21:30)
Jau pirmame kėlinyje matėsi solidus varžovų pranašumas, tačiau mūsiškis su kolegomis nepasidavė ir antrame ketvirtyje beveik panaikino deficitą. Tiesa, po ilgosios pertraukos lygos lyderiai vėl žaidė puikiai ir pasiekė pergalę.

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 15 taškų (1/2 tritaškiai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką.

T. J. Warrenas vėl buvo rezultatyviausias ir surinko 18 taškų, D. McDermottas pridėk 16.

Nugalėtojų gretose siautė G. Antetokounmpo su 29 taškais sąskaitoje ir 12 atkovotų kamuolių.