D. Sabonis pasižymėjo rezultatyvumu ir dvigubu dubliu, o „Pacers“ šventė pergalę (VIDEO)

Po pertraukos į reguliarų sezoną grįžo ir vienas iš lietuvių NBA lygoje, kuris sužaidė fantastiškas rungtynes. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (39-20) ekipa pranoko Naujojo Orleano "Pelicans" (26-34) rezultatu 126-111 (24:35, 34:36, 39:23, 29:17).

Pirmuosius du kėlinius namuose žaidusio mūsiškio komanda turėjo problemų ir po dviejų kėlinių atsiliko dviženkliu taškų skaičiumi. Visgi antroji rungtynių dalis buvo kur kas sėkmingesnė ir Indianos krepšininkai sužaidė fantastišką trečią ir ketvirtą kėlinį.

D. Sabonis per 28 minutes pelnė 18 taškų (7/9 dvitaškiai, 4/7 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau prasižengė 4 kartus ir 1 suklydo.

Rezultatyviau pasirodė tik Wesley Matthewsas su 24 taškais, dar 20 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Pralaimėtojų gretose Cheick Diallo pelnė 16 taškų, 15 pridėjo Anthony Davisas, Julius Randle, Elfridas Paytonas.