D.Sabonis pagerino karjeros rekordą, bet pergalei to neužteko

Sabonis pagerino karjeros rekordą

Domanto Sabonio atstovaujama ir į priekį vedama Indiana „Pacers“ ekipa, ankstų sekmadienio rytą, rezultatu 117:125 namuose nusileido Finikso „Suns“ krepšininkams.

Lietuvis šiame mače surengė tikra „šou“ ir pasiekė dar vieną karjeros rekordą. D.Sabonis rungtynes pradėjo startiniame penkete ir nuo pat rungtynių pradžios atrodė solidžiai. Fantastiškai grūmęsis po varžovų krepšiais ir be paliovos komandos draugų metimus kartojąs aukštaūgis pelnė 28 taškus bei atkovojo 22 atšokusius kamuolius.

Tai buvo pirmas kartas Domanto karjeroje, kai per vienerias rungtynes jis pelnė 20 taškų ir atkovojo bent 20 kamuolių. Negana to, lietuvis tai sugebėjo padaryti per pirmuosius tris kėlinius, o tai iki šiol nebuvo pavykę padaryti nė vienam „Pacers“ žaidėjui istorijoje. Gaila, kad tokio įspūdingo lietuvio pasirodymo pergalei neužteko ir jo atstovaujama ekipa turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

Nugalėtojus šiuose rungtynėse į priekį vedė 35 minutes aikštėje praleidęs ir taipogi karjeros rungtynes sužaidęs Mikalas Bridgesas. Jis į savo sąskaitą įsirašė 34 pelnytus taškus bei 3 atkovotus kamuolius.

Sekančios rungtynės Domanto Sabonio laukia ankstyvą sausio 12dienos rytą Lietuvos laiku. Lietuvio atstovaujama ekipa jėgas išmėgins akistatoje su Sakramento „Kings“ krepšininkais.