D. Sabonis buvo rezultatyvus, o „Pacers“ ir vėl galingai laimėjo (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis vėl pademonstravo savo galingą žaidimą ir padėjo komandai iškovoti užtikrintą pergalę. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (31-15) ekipa namuose nesunkiai įveikė Šarlotės "Hornets" (22-24) krepšininkus rezultatu 120-95 (34:26, 22:15, 27:30, 37:24).

Jau nuo pirmo kėlinio namai pradėjo tolti nuo priešininkų ir kūrėsi vis didesnį pranšumą, o prieš ilgąją pertrauką jie pirmavo jau dviženkliu skirtumu. Po ilgosios pertraukos svečiai dar bandė sugrįžti į kovą, tačiau ketvirtame kėlinyje vėl galingiau žaidė Indianos atstovai.

D. Sabonis žaidė 24 minutes ir pelnė 16 taškų (6/13 dvitaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau prasižengė 4 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Victoras Oladipo su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose Kemba Walkeris surinko 23 taškus, o antras rezultatyviausias komandos draugas Malikas Monkas pelnė vos 11.