D. Sabonio vedama „Pacers“ ekipa vos neprisižaidė su prasčiausia lygos komanda

NBA lygoje sunkią pergalę pasiekė lietuvio atstovaujama ekipa, kuriai teko rimtas paskutinių minučių iššūkis. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (15-8) palaužė Niujorko „Knicks“ (4-19) rezultatu 104:103 (32:27, 34:33, 23:21, 15:22).

Rungtynės nebuvo lengviausios mūsiškio komandai, kuri nors pirmuosius ketvirčius didino atotrūkį, tačiau jis buvo per mažas, kad galima būtų jaustis saugiai. Varžovai ketvirtame kėlinyje panaikino atsilikimą ir vyko atkakli kova dėl pergalės, tačiau dramą sėkmingiau sužaidė „Pacers“.

D. Sabonis per 38 minutes surinko 19 taškų (8/11 dvitaškiai, 3/5 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 15 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, 5 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Komandoje rezultatyviausias vėl buvo T. J. Warrenas su 25 taškais.

Pralaimėtojų gretose M. Morrisas surinko 25 taškus.