D. Sabonis sužaidė kukliau, tačiau „Pacers“ sutriuškino „Clippers“ (VIDEO)

Po paskutinių mainų NBA lygoje komandos vėl žengė ant parketo, kuriame pasirodė ir mūsiškis lietuvis bei padėjo iškovoti savo komandai pergalę. Domantas Sabonis tikrai liks Indianos "Pacers" (36-19) komandoje, o apie jo naudingą žaidimą negali būti ir kalbų. Jo komanda namuose nugalėjo Los Andželo "Clippers" (30-26) rezultatu 116-92 (36:31, 35:22, 27:20, 18:19).

Namai laimėjo visus tris pirmus kėlinius, o jau nuo pirmo kėlinio pradėjo kurtis pranašumą, kurį prieš ilgąją pertrauką padidino dar 13 taškų. Antroje rungtynių dalyje mažai kas keitėsi, tik paskutinį ketvirtį vienu tašku laimėjo svečiai.

D. Sabonis per 22 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Bojanas Bogdanovičius su 29 taškais, dar 17 pridėjo Mylesas Turneris.

Pralaimėtojų komandoje Montrezlas Harrellas surinko 19 taškų, 12 Danilo Gallinari.