D. Sabonis nežaidė, tačiau „Pacers“ vis tiek iškovojo lengvą pergalę (VIDEO)

Vienam iš lietuvių NBA lygoje teko praleisti rungtynes ir šiek tiek pailsėti, tačiau jo komanda vis tiek iškovojo pergalę. Domanto Sabonio Indianos "Pacers" (15/10) svečiuose nesunkiai nugalėjo Orlando "Magic" (12/14) komandą rezultatu 90:112 (25:28, 20:29, 25:29, 20:26).

Jau nuo pirmo kėlinio namai kūrėsi pranašumą ir taip darė visus kėlinius, o namai niekaip negalėjo sušvelninti deficito ir teko pripažinti, kad svečiai išsiveš pergalę iš Orlando.

Lietuvis rungtynes praleido dėl apsinuodijimo maistu, tačiau ne vienas žaidėjas juto negalavimus komandoje, visgi D. Sabonis nesijautė pakankamai gerai, kad žaistų ir jam leido pailsėti.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Bojan Bogdanovičius su 26 taškais, o 15 pridėjo Cory Josephas.

Pralaimėtojų gretose Nikola Vucevičius pridėjo 22, o Aaronas Gordonas 20 taškų.