D. Sabonis naujus metus pasitiko vėl būdamas vienas iš lyderių pergalėje prieš „Hawks“ (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis naujus metus pasitiko rungtyniaudamas ir padėdamas iškovoti dar vieną pergalę savo klubui. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" ekipa namuose pasiekė pergalę prieš Atlantos "Hawks" rezultatu 116-108 (33:25, 30:35, 34:21, 19:27).

Visas susitikimas buvo atkaklus ir kiekvieną kėlinį laimėjo vis kita komanda. Visgi namai pirmame kėlinyje susikūrė pakankamą pranašumą ir jo užteko į ilgąją pertrauką eiti pirmaujant. Antroje rungtynių pusėje iš pradžių pavyko pranašumą padidinti, bet varžovai pradėjo sugrįžimą paskutinėje rungtynių dalyje, tačiau jis buvo nesėkmingas.

D. Sabonis žaidė 28 minutes ir pelnė 20 taškų (7/12 dvitaškiai, 6/8 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, tačiau suklydo kartą ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatatyviausias komandoje buvo Victoras Oladipo su 22 taškais, dar 20 pridėjo Mylesas Turneris.

Pralaimėtojų gretose po 22 pelnė Johnas Collinsas ir Kevinas Huerteris.