D. Sabonis naujus metus pasitiko galingu žaidimu ir pergale prieš „76ers“

Nauji metai puikiai prasidėjo Lietuvos krepšininkui, kuris žaidžia NBA lygoje. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (22-12) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (23-13) rezultatu 115:97 (29:27, 38:16, 29:23, 19:31).

Nors, pirmasis kėlinys klostėsi nelengvai ir abi komandos žaidė lygiai, tačiau jau antrame mūsiškio komanda sužaidė žymiai geriau ir susikūrė dviženklį pranašumą. Po ilgosios pertraukos pavyko dar labiau nutolti nuo varžovų, bet lemiamas ketvirtis nebuvo toks sėkmingas ir „76ers“ krepšininkai sušvelnino atsilikimą.

D.Sabonis per 30 minučių pelnė 23 taškus (9/13 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, perėmė kamuolį, 3 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Komandoje taip pat gerai pasirodė T. J. Warrenas su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo J. Richardsonas su 20 taškų.