D. Sabonis metė pro šalį, bet surinko dvigubą dublį – „Pacers“ nepasipriešino „Bucks“

NBA lygoje dar vieną pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa, kuri namuose 83:102 (22:26, 14:23, 27:22, 20:31) nusileido Milvokio „Bucks“ (9/3) krepšininkams.

Susitikimas nebuvo kovingiausias, o varžovai iš Milvokio nuo pirmo ketvirčio kūrėsi pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką turėjo jau dviženklį. Antroji rungtynių dalis sėkmingiau prasidėjo lietuviui, tačiau, ketvirtame kėlinyje viskas grįžo į prastas vėžes.

D. Sabonis per 30 minučių žaidęs pelnė 11 taškų (1/11 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 sykius prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Rezultatyviausias komandoje buvo M. Turneris su 16 taškų, T. Warrenas pridėjo 15.

Nugalėtojus į pergalę vedė G. Antetokounmpo su 26 taškais, B. Lopezas pridėjo 15.