D. Sabonis prieš L. Dončičių surinko dvigubą dublį, o pastarasis buvo išvarytas iš aikštės (VIDEO)

NBA lygoje įvyko susitikimas tarp vieno perspektyviausio Europos krepšininko iš Slovėnijos ir mūsiškio aukštaūgio lietuvio, kuris visapusiškai pranoko varžovą. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (30-15) ekipa namuose nugalėjo Dalaso "Mavericks" (20-25) su prasčiausias rungtynes sezone sužaidusiu Luka Dončičiumi. Galutinis susitikimo rezultatas 111-99 (24:23, 34:19, 26:27, 27:30).

Nors pirmą kėlinį komandos sužaidė beveik lygiai, tačiau jau antrame žymiai geriau žaidė namų ekipa, kuri susikūrė dviženklį pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Antroje rungtynių dalyje komandos vėl susilygino žaidime, o Indianos krepšininkai atsilaikė prieš svečius.

D. Sabonis žaidė rezultatyviai ir per 28 minutes pelnė 16 taškų (7/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 1/1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus suklydo ir prasižengė 5 kartus.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Tyreke'as Evansas su 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose L. Dončičius surinko 8 taškus per 25 minutes (3/14 metimai iš žaidimo), taip pat jis užsidirbo techninę pražangą, o vėliau buvo išvarytas iš aikštės.

"Mavericks" komandoje rezultatyviausiai sužaidė Harrisonas Barnesas 20 taškų.