D. Sabonis ir J. Valančiūnas kukliai prisidėjo prie savo ekipų pergalių (VIDEO)

Indianos „Pacers“ ekipa atsitiesė po pralaimėjo Bostono „Celtics“ iš svečiuose 105:95 patiesė Atlantos „Hawks“.

Šiose rungtynėse Domantas Sabonis aikštėje praleido 22 minutes, tačiau išsiskirti nesugebėjo. Jis pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir tris kartus prasižengė.

Šiose rungtynėse intriga laikėsi du kėlinius, kai po pirmosios rungtynių pusės „Pacers“ pirmavo 53:51. Tačiau antrojoje rungtynių dalyje viskas stojosi į savas vėžes, kai „Hawks“ pataikė 16 metimų iš 41.

„Hawks“ ekipoje rezultatyviausias buvo Johnas Collinsas su 18 taškų, Kentas Bazemore‘as ir Marco Belinelli pridėjo po 13.

„Pacers“ ekipą į pergalę vedė Victoras Oladipo su 23 taškais, Mylesas Turneris pridėjo 20, Bojanas Bogdanovičius 19.

Tuo tarpu Toronto „Raptors“ ir toliau žygiuoja pergalingai. Kanados ekipa 129:111 nepaliko jokių vilčių Šarlotės „Hornets“ krepšininkams.

„Raptors“ jau iškovojo 5 pergales iš eilės ir tai buvo jau dešimtoji pergalė per paskutines 11 rungtynių.

Jonas Valančiūnas šiame susitikime žaidė 16 minučių, pelnė 4 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 7 kamuolius, išrašė vieną bloką, perėmė 2 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

„Raptors“ ekipa pasistengė, kad viskas būtų išspręsta dar iki pertraukos. Po pirmojo kėlinio jie atsilikinėjo 4 taškais (22:26), tačiau antrąjį ketvirtį laimėjo 41:21 ir į pertrauką išėjo turėdami 16 taškų pranašumą.

„Hornets“ ekipoje puikiai atrodė Jeremy Lambas pelnęs 32 taškus, po 15 pridėjo Dwightas Howardas ir Kemba Walkeris.

„Raptors“ komandoje išsiskyrė DeMaras DeRozanas pelnęs 28 taškus, Serge‘as Ibaka pridėjo 24, OG Anunoby pelnė 20, Pascalis Siakamas 12.