D. Sabonis galingu žaidimu prisidėjo prie triuškinamos pergalės prieš „Suns“

NBA lygoje dar reabilitavosi lietuvio atstovaujama ekipa, kuri pasiekė triuškinamą pergalę. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (29-16) lengvai pranoko Finikso „Suns“ (18-26) rezultatu 112:87 (30:24, 24:24, 29:17, 29:22), kurie per visą susitikimą nei karto ne pirmavo.

Pirmasis kėlinys dar klostėsi tolygiai, tačiau į priekį po truputi atitrūko mūsiškio komanda, tačiau antrame ketvirtyje abi komandos sužaidė lygiai. Visgi, po ilgosios pertraukos sugrįžę „Pacers“, namų komandą pradėjo tiesiog triuškinti ir nesunkiai pasiekė pergalę.

Vienas iš rezultatyviausių Nugalėtojų gretose buvo D. Sabonis, kuris per 34 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą.

Daugiausiai taškų surinko T. J. Warrenas 25.

Pralaimėtojų komandoje K. Oubre pelnė 17 taškų, dar 16 pridėjo D. Bookeris.