D. Sabonis fantastiškai kovojo dėl kamuolių ir pasižymėjo dvigubu dubliu (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis po prastų rungtynių atsigavo ir pademonstravo savo sugebėjimus po krepšiais. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (44-28)
ekipa turėjo pripažinti Los Andželo "Clippers" (42-30) pranašumą rezultatu 109-115 (16:25, 33:30, 26:34, 34:26).

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio ekipai svečiuose nesisekė puolime, tačiau varžovai atitrūko ne per toli. Antrame kėlinyje prieš ilgąją pertrauką rezultatas šiek tiek sušvelnėjo. Po ilgosios pertraukos komandos sužaidė vienodus kėlinius, tiesą vieną jų laimėjo priešininkai, kitą mūsiškio ekipa.

D. Sabonis per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/11 dvitaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo net 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 prasižengė.

Rezultatyviausi komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius ir Tyreke Evansas surinkę po 19 taškų.

Nugalėtojų gretose Danilo Gallinari pelnė 24 taškus, dar 20 pridėjo Montrezl Harrell.