D. Sabonis dvigubu dubliu prisidėjo prie „Pacers“ pergalės išvykoje (VIDEO)

NBA žaidžiantis aukštaūgis ir toliau renka dvigubus dublius beveik kiekvienose rungtynėse. Šį kartą Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (47-32) ekipa išvykoje nugalėjo Detroito "Pistons" (39-39) krepšininkus rezultatu 108-89 (18:15, 26:21, 34:26, 30:27).

Mūsiškio komanda susitikimą pradėjo vangiai kaip ir priešininkai, tačiau tiek pirmą kėlinį, tiek ir antrą laimėjo, o pastarasis ketvirtis buvo jau rezultatyvesnis. Po ilgosios pertraukos Indianos krepšininkai žaidė dar sėkmingiau ir toliau kurėsi pranašumą, kuris netrukus buvo dviženklis.

D. Sabonis žaidė naudingai ir per 28 minutes pelnė 15 taškų (7/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau prasižengė ir suklydo 2 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Thadeusas Youngas su 21 tašku, Bojanas Bogdanovičisu ir Milesas Turneris pridėjo po 17.

Pralaimėtojų gretose Andre Drummondas surinko 28 taškus, dar 24 pridėjo Wayne Ellingtonas.