D. Sabonis atsigavo ir surinko dvigubą dublį, o „Pacers“ grįžo į pergalių kelią (VIDEO)

NBA lygoje žaidžiantis lietuvis atrado kelią į vėl naudingą žaidimą bei pasižymėjo dvigubiu dubliu, kuris padėjo komandai laimėti. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (34-19) ekipa svečiuose nugalėjo Naujojo Orleano "Pelicans" (23-31) rezultatu 107-109 (20:25, 30:28, 24:30, 33:26).

Rungtynės nebuvo lengvos, nors komandos ir nesikeitė dažnai lyderio role, tačiau ėjo taškas į tašką beveik visą laiką. Prie ilgąją pertrauką svečiai pirmavo vos 3 taškais, o antroje rungtynių dalyje pranašumą pavyko padidinti, tačiau tik trumpam. Visgi galutinis kėlinys susiklostė palankiai ir mūsiškio ekipa iškovojo pergalę.

D. Sabonis per 23 minutes pelnė 16 taškų (7/9 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir prasižengė 3 kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo Darrenas Collisonas su 22 taškais, dar 15 įmetė Mylesas Turneris.

Pralaimėtojų gretose Jahlilas Okaforas surinko 25 taškus, Jrue Holiday 19.