D. Sabonis surinko dvigubą dublį, tačiau „Pacers“ krito prieš „76ers“

NBA lygoje pralaimėjimą patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri iki šiol demonstravo pergalingą žaidimą. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ (12-7) rezultatu 116:119 (29:38, 36:27, 28:28, 26:23) nusileido Filadelfijos „76ers“ (14-6) krepšininkams.

Jau pirmame kėlinyje mūsiškio ekipa turėjo problemų ir atsiliko nuo varžovų. Tiesa, antrame ketvirtyje pavyko išlyginti rezultatą ir visa kova nusikėlė į antrą dalį. Trečiasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis, o lemiamame apmaudžiai teko pripažinti varžovų pergalę keliais taškais.

D.Sabonis per 32 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 5/6 baudų metimai), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kartų suklydo ir 6 sykius prasižengė.

Pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų surinko T. J. Warrenas 29.

Nugalėtojus į pergalę vedė J. Embiidas su 32 taškais.