D. Sabonis dvigubą dublį surinko per du kėlinius

Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį ir buvo vienas rezultatyviausių Indianos "Pacers" komandoje, tačiau ji NBA ikisezoninėse rungtynėse svečiuose per pratęsimą 104:109 (22:27, 24:25, 32:24, 16:18, 10;15) pripažino Memfio "Grizzlies" pranašumą.

Sabonis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/17 dvit., 0/1 trit., 3/5 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Įdomus faktas, kad D. Sabonis per pirmąją rungtynių pusę surinko dvigubą dublį – pelnė 11 taškų ir sugriebė 12 kamuolių. Lemiamu metu treneris lietuviu nebetikėjo ir šis ketvirtajame kėlinyje aikštėje nepasirodė.

Šiame mače abi komandos vertėsi be lyderių. Indianos klubo gretose aikštėje nepasirodė: Victoro Oladipo, Myleso Turnerio, Bogdano Bogdanovičiaus, Thaddeuso Youngo ir Darreno Collisono. Šeimininkų gretose aikštėje nepasirodė pagrindiniai krepšininkai Marcas Gasolis ir Mike’as Conley.