D. Sabonis buvo vienas iš lyderių, tačiau „Pacers“ nusileido „Celtics“ (VIDEO)

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė lietuvio atstovaujamas klubas, kuris kartu atidavė aikštės pranašumą savo varžovams atkrintamųjų etape. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (47-33) namuose nusileido Bostono "Celtics" (48-32) ekipai rezultatu 97-117 (27:24, 20:34, 27:33, 23:26).

Nors pirmą kėlinį keletą taškų laimėjo mūsiškio ekipa, tačiau jau vėliau sekė žymiai prastesni sužaisti "Pacers" komandos kėliniai ir daug geresnis svečių žaidimas. Antroje dalyje skirtumas tik išaugo ir "Celtics" iškovojo pergalę bei aplenkė lentelėje "Pacers".

D. Sabonis per 23 minutes pelnė 12 taškų (6/10 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau prasižengė kartą ir prarado 2 kamuolius.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mylesas Turneris su 15 taškų sąskaitoje, dar 12 pridėjo Tyreke Evansas.

Nugalėtojų gretose Jaysonas Tatumas surinko 22 taškus, Gordonas Haywardas 21, Kyrie Irvingas 17.