D. Sabonis buvo rezultatyviausias ir išrašė bloką L. James’ui, tačiau pergalei to nepakako (VIDEO)

Dar vienas puikias rungtynes už Atlanto sužaidė mūsiškis, tačiau jo naudingo žaidimo pergalei nepakako. Domantas Sabonis kartu su Indianos "Pacers" (13/9) turėjo pripažinti Lebrono James'o komandos Los Andželo "Lakers" (12/9) pranašumą ir pralaimėjo svečiuose 104-96 (38:15, 18:35, 27:25, 21:21).

Svečiai sužaidė tragišką pirmą kėlinį ir leido varžovam pabėgti dviženkliu pranašumu. Visgi po antro kėlinio rezultatą pavyko sušvelninti ir prasidėjo atkakli kova iki ketvirto kėlinio pabaigos, kurioje dar vieną šou surengė L. James'as ir leido savo komandai triumfuoti.

Mūsiškis šiame mače savo komandoje buvo rezultatyviausias ir per 30 minučių pelnė 20 taškų (5/12 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 7/8 baudos metimai), taip pat jis atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo ir perėmė po vieną kamuolį, tačiau prasižengė 3 kartus ir 2 kartus prarado kamuolį.

Nugalėtojų gretose 38 taškus pelnė Lebron'as James'as ir jis buvo naudingiausias savo komandoje.