D. Sabonis buvo naudingas, o „Pacers“ susitvarkė su „Knicks“ (VIDEO)

Sugrižęs lietuvis į savo komandos gretas po traumos ir toliau žaidžia vis geriau bei atgauna savo formą. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (43-25) ekipa namuose įveikė Niujorko "Knicks" (13-55) krepšininkus rezultatu 103-98 (27:29, 28:23, 30:21, 18:25).

Pirmame kėlinyje mūsiškio ekipa nesužaidė geriausiai ir leido varžovams laimėti kėlinį. Visgi jau antrame kėlinyje situacija pasikeitė ir namai persverė rezultatą. Po ilgosios pertraukos jie dar labiau padidino atotrūkį, tačiau lemiamas ketvirtis nesiklostė lengviausiai ir teko atsilaikyti prieš Niujorko krepšininkų bandymą sugrąžinti intrigą.

D. Sabonis per 18 minučių pelnė 10 taškų (4/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo 3 kartus ir prasižengė 5.

Rezultatyviausias komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius su 24 taškais.

Pralaimėtojų gretose Emmanuelis Mudiay pelnė 21 tašką, dar 18 pridėjo Damyean Dotsonas.