D. Sabonis buvo kuklus, o „Pacers“ namuose patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis po savo galingų pasirodymų sužaidėi prastesnį mačą, o jo komanda negalėjo pasipriešinti svečiams. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (29-15) patyrė pralaimėjimą savo arenoje prieš Filadelfijos "76ers" (30-16) rezultatu 96-120 (25:28, 23:26, 23:32, 25:34).

Nors pirmus du kėlinius mūsiškio komanda dar kovojo ir prieš ilgąją pertrauką atsiliko nedideliu skirtumu, tačiau jau antroje rungtynių dalyje svečiai pradėjo žaisti dar geriau ir deficitas tik didėjo.

D. Sabonis žaidė 22 minutes ir pelnė 6 taškus (3/7 dvitaškiai, 0/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir kartą prasižengė.

Jo komandoje geriausią rezultatą pademonstravo Thaddeusas Youngas su 27 taškais.

Nugalėtojų gretose Jimmy Butleris surinko 27 taškus, dar 22 pridėjo Joelas Embiidas.