D. Sabonis buvo komandos lyderis, o „Pacers“ nugalėjo „Mavericks“

NBA lygoje dar vieną sunkią pergalę po atkaklios kovos pasiekė mūsiškis, kuris buvo savosios komandos lyderis. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (39-25) nugalėjo Dalaso "Mavericks" (39-26) rezultatu 112:109 (31:26, 24:26, 31:32, 26:25).

Visuose ketvirčiuose vyko atkakli kova, jau pirmame matėsi, kad abi komandos kovos iki galo. Visgi, mačo pradžia sėkmingiau susiklostė lietuviui ir jo komandos draugams. Toliau, vyko kova taškas į tašką ir nors didelę laiko dalį pirmavo "Pacers", bet ketvirtame kėlinyje į priekį buvo išsiveržę "Mavericks". Tiesa, pastarieji neatsilaikė ir užleido savo vietą.

D. Sabonis per 42 minutes pelnė 20 taškų (1/1 tritaškis) ir atkovojo 17 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau gavo bloką.

Jam talkino T. J. Warrenas, V. Oladipo, M. Turneris, kurie surinko po 16 taškų.

Pralaimėtojų gretose siautė L. Dončičius su 36 taškais ir 10 atkovotų kamuolių, dar 30 taškų pridėjo T. Hardaway.