D. Sabonis atvedė „Pacers“ į pergalę prieš „Trail Blazers“

NBA lygoje dar vieną pergalę pasiekė lietuvio ekipa, o mūsiškis buvo lyderis. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (35-24) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (26-34) rezultatu 106:100 (30:24, 13:25, 37:26, 26:25).

Nors, pirmą kėlinį laimėjo „Pacers“, tačiau varžovai nepasidavė ir sekančiame ketvirtyje išsiveržė į priekį ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami. Antroje rungtynių dalyje Indianos atstovai sugebėjo susigrąžinti prarastas pozicijas ir sėkmingai užbaigti mačą.

D. Sabonis per 28 minutes pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau gavo bloką.

Jam talkino M. Brogdonas su 17 taškų, po 15 pridėjo V. Oladipo ir T. J. Warrenas.

Pralaimėtojų gretose 28 taškus surinko C. McCollumas, G. Trentas pridėjo 20.