Apie nervingas derybas su „Pacers" prabilęs D.Sabonis: „Taip veikia šis verslas"

„Twitter" nuotr.
2019-10-25 10:59 eurobasket.lt

Į Detroito „Pistons“ krepšį suversti 27 taškai ir 13 atkovotų kamuolių buvo geriausias Domanto Sabonio įrodymas, kad Indianos „Pacers“ vadybininkai neprašovė su juo patęsdami sutartį ketveriems metams. Sezono atidarymo nuotaikas apkartino tik „Pacers“ pralaimėjimas 110:119, rašo Alfa.lt.

Jaunojo Sabonio ir „Pacers“ klubo dialoge dėl sutarties pratęsimo netrūko įtampos. Abi šalys niekaip nesutarė dėl finansinių detalių. Papildomos intrigos pridėjo ir krepšininko viešai išreikštas nusivylimas oficialia „Pacers“ pozicija bei pasirodžiusi informacija, kad Indianos klubas svarsto parduoti ar išmainyti savo puolėją.

„Tai tiesiog derybos, taip veikia šis verslas. Leidau savo agentams daryti viską, suteikiau jiems veiksmų laisvę“, – šypsojosi D. Sabonis.

Problemos tame neįžvelgė ir „Pacers“ generalinis vadybininkas Chadas Buchananas, dialogą su lietuvio agentais pavadinęs „tipiškomis derybomis“.

„Domo mes ir neketinome parduoti, tai buvo paskutinė derybose panaudota mūsų priemonė. Derybų metų būna viskių situacijų, kartais nelabai patogių, tačiau ne visuomet jos iškyla į viešumą“, – paaiškino Ch. Buchananas.

Pasidžiaugęs, kad pavyko išsaugoti vieną savo lyderių, „Pacers“ vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas įsitikinęs, kad krepšininkui labai svarbu būti ramiam dėl savo ateities klube:

„Tuomet jis gali sutelkti visą dėmesį tik į krepšinį ir nesukti galvos dėl sutarčių.“

Ši komanda turi ateitį – įsitikinęs „Pacers“ klubo apžvalgininkas Markas Montiet. D. Saboniui ir Mylesui Turneriui dar tik 23–eji, Malcolmui Brogdonui ir T. J. Warrenui – 26–eri, Jeremy Lambui ir Victorui Lambui – 27–eri.

„Retas atvejis, kai viena NBA komanda turėtų tiek daug patikimų, laiko patikrintų ir vis dar progresuojančių žaidėjų. „Pacers“ tai suteiks taip trūkstamo stabilumo. Tokio, kokį klubas turėjo paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, kai penkis kartus per septynerius metus pasiekė Rytų konferencijos finalą“, – svarstė M. Montiet.

O Lietuvos rinktinės puolėjas šį NBA sezoną taps nuolatiniu „Pacers“ starto penketo žaidėju – tokia buvo sąlyga naujame kontrakte. Jau pirmose rungtynėse prieš „Pistons“ lietuvis į aikštę žengė nuo pirmųjų sekundžių ir rungtyniavo beveik 36 minutes. D. Sabonis neslėpė džiaugsmo likęs Indianoje ir optimistiškai kalbėjo apie ateitį:

„Čia jaučiuosi laimingas. Tie patys vaikinai, klubo kultūra, personalas – viskas taip sava ir įprasta. Man tinka „Pacers“ sistema, o aš manau, kad galiu padėti komandai. Čia liko 5–6 pagrindiniai žaidėjai ir dabar viskas priklauso nuo mūsų pačių. Klubas patikėjo mumis, mes turime atsidėkoti už tai geru žaidimu.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...