D.Sabonis aikštėje atrodė puikiai, bet pergalei to neužteko

Triuškinantis "Pacers" pralaimėjimas

Akstyvą pirmadieno rytą, Domanto Sabonio atstovaujama Indiana „Pacers“ ekipa svečiuose rezultatu 96:129 nusileido Los Andželo „Clippers“ komandai. Kaip jau tapo įprasta, lietuvis šiose rungtynėse demonstravo puikų žaidimą, tačiau solidaus krepšininko dublio pergalei neužteko.

Pirmoje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką, bet po ilgosios pertraukos rungtynių vaizdas pasikeitė. Jau trečiajame ketvirtyje „Clippers“ krepšininkai surengė galingą spurtą ir po taiklių Patricko Beverley bei Marcuso Morriso tritaškių Los Andželo ekipa atitrūko 18 taškų pranašumu – 88:70.

Los Andželo krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudami prieš varžovus 25 taškų persvara – 100:75. Domantas Sabonis dėl šios priežasties rungtynes stebėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o aikštėje savo sugebėjimus demonstravo mažiau laiko pasireikšti gaunantys žaidėjai. „Clippers“ komandos „rezervas“ vaizdo negadino ir Tyronno Lue‘o auklėtiniai šventė pergalę triuškinančiu rezultatu  96:129.

Lietuvos talentas šiose rungtynėse ir vėl atrodė puikiai. Sabonis per 34 aikštėje praleistas minutes pelnė 19 taškų, atkovojo 14 atšokusių kamuolių, perėmė 2, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei vieną kartą suklydo. Tai buvo jau tryliktas kartas šiame sezone, kai į savo sąskaitą krepšininkas įsirašė dvigubą dublį.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Paulas George‘as. Pastarasis per 34 aikštėje praleistas minutes į savo sąskaitą įsirašė 20 taškų, 7 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.