D. Sabonio sąskaitoje trigubas dublis, kuris neišgelbėjo nuo apmaudaus pralaimėjimo „Raptors“

NBA lygoje dar vieną fantastišką pasirodymą surengė mūsų tautietis, kurio sąskaitoje trigubas dublis. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-20) patyrė apmaudų pralaimėjimą prieš Toronto „Raptors“ (37-14) rezultatu 118:119 (20:30, 43:18, 23:34, 32:37).

Pirmame kėlinyje geriau užpulti pavyko varžovams, kurie žaidė namuose. Visgi, kitame ketvirtyje aukštesnę pavarą įjungę „Pacers“ pradėjo triuškinti varžovus ir susikūrė dviženklį pranašumą, o komandos išėjo į ilgąją pertrauką. Po jos, vėl geriau žaidė „Raptors“, kurie pradėjo švelninti atsilikimą ir jiems pavyko jį panaikinti paskutinėmis minutėmis.

Puikiai sužaidė D. Sabonis, kuris per 38 minutes pelnė 15 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, penkis kartus suklydo ir prasižengė 3.

Rezultatyviausias komandoje buvo M. Brogdonas su 24 taškais.

Nugalėtojų gretose K. Lowry pelnė 32 taškus, 30 pelnė S. Ibaka.