D. Sabonio pataikymas šlubavo, bet „Pacers“ vis tiek laimėjo (VIDEO)

Domantas Sabonis rungtynėse su Niujorko „Knicks“ negalėjo pasigirti užtikrintu pataikymu, tačiau tai nesutrukdė iškovoti pergalės. Indianos „Pacers“ 121:113 palaužė jau minėtuosius „Knicks“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse D. Sabonis aikštėje praleido 25 minutes, o per jas spėjo pelnyti 6 taškus (2/11 dvit., 2/2 baud.), atkovoti 10 kamuolių, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklysti ir dukart prasižengti.

„Pacers“ ekipa antrajame kėlinyje perlaužė rungtynes, kai suprtavo 14:2 ir jau pirmavo 53:45. Tada trečiajame kėlinyje surengė spurtą 13:2, turėjo 17 taškų pranašumą (83:66) ir atgal daugiau nebesigręžiojo.

„Pacers“ komanda šiame susitikime atkovojo 54 kamuolius ir tai yra šios komandos šio sezono rekordas.

„Pacers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Victoras Oladipo su 30 taškų (8 atk. kam., 9 rez. perd., 6 per. kam.), Bojanas Bogdanovičius pridėjo 20, Thaddeusas Youngas 18 (11 atk. kam.), Lance‘as Stephensonas 15, o Mylesas Turneris 13.

„Knicks“ komandoje Enesas Kanteris (11 atk. kam.) ir Timas Hardaway pelnė po 17, Michaelas Beasley pridėjo 16 (13 atk. kam.).