D. Sabonio dvigubo dublio neužteko įveikti J. Valančiūno „Raptors“ (VIDEO)

NBA lygoje susitiko dvi lietuvių atstovaujamos ekipos, tiesa vienas iš jų vis dar negali padėti savo komandai ir susitikimo įdomumas nublanko. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (26-13) svečiuose turėjo pripažinti Toronto "Raptors" (30-12) pranašumą rezultatu 121-105 (37:35, 33:28, 26:21, 25:21).

Pirmame kėlinyje abi komandos pademonstravo bene geriausią rungtynių kėlinį ir žaidimą po kurio nei viena komanda nepabėgo nuo priešininkų. Prieš ilgąją pertrauką namai jau susikūrė 7 taškų pranašumą. Antroje rungtynių dalyje situacija išliko palanki Kanados krepšininkas ir jie toliau didino atotrūkį nuo varžvoų.

D. Sabonis pralaimėtojams pelnė 16 taškų per 31 minutę (6/14 dvitaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau padarė 2 klaidas ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviausias šioje komandoje buvo Bojanas Bogdanovičius su 21 pelnytu tašku.

Nugalėtojų gretose Normanas Powellas pelnė 23 taškus, o dar 18 pridėjo Serge Ibaka.