D. Sabonio dvigubas dublis padėjo nugalėti „Jazz“ ekipą

NBA lygoje ir toliau sėkmingai žaidžia lietuvis, kuris komandai atnešė dar vieną pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (11-6) nesunkiai įveikė Jutos „Jazz“ (11-7) rezultatu 121:102 (21:20, 32:23, 36:37, 32:22).

Pirmasis kėlinys susiklostė beveik lygiai, tačiau jau antrame mūsiškis su komanda įgijo dviženklį pranašumą. Antroje dalyje iš pradžių rezultate didesnių pakitimų nebuvo, tačiau ketvirtame ketvirtyje „Pacers“ vėl padidino atotrūkį.

D. Sabonis per 33 minutes pelnė 23 taškus (0/2 tritaškiai), atkovojo 12 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną, tačiau gavo taip pat gavo bloką.

Jam talkino T.J. Warrenas su 23 taškais.

Pralaimėtojų B. Bogdanovičius pelnė 30 taškų, D. Mitchellas pridėjo 26.