D. Sabonio dvigubas dublis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo namuose (VIDEO)

Po trumpos pertraukos NBA lygoje žaidėjai vėl grįžo ant parketo, o tarp jų ir lietuviai, kurie žaidžia už Atlanto. Indianos "Pacers" (11/8) su nuostabiai žaidusiu Domantu Saboniu turėjo pripažinti svečių San Antonio "Spurs" (9/9) pranašumą 100:111 (23:29, 22:25, 24:28, 31:29).

Mūsiškis žaidė galingai ir surinko dvigubą dublį, jis per 35 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvitaškių, 3/6 baudos metimai), atkovojo 16 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 kartus ir prasižengė 4 kartus.

"Pacers" ekipoje rezultatyvesnis buvo tik Bojanas Bogdanovičius su 21 tašku, tačiau naudingas pasirodymas nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Nugalėtojų gretose LaMarcus Aldridge surinko 33 taškus, DeMar DeRozan pridėjo 16.