D. Sabonio dvigubas dublis nuo pralaimėjimo neišgelbėjo, „Raptors“ iškovojo eilinę pergalę (VIDEO)

Indianos „Paceers“ ekipa suklupo prieš vienus iš NBA austaiderių ir buvo priversta pripažinti Atlantos „Hawks“ pranašumą 102:107.

Pergalės neatnešė ir Domanto Sabonio dvigubas dublis. Lietuvis per 34 minutes pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau net 5 kartus suklydo.

Dar prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Hawks“ pirmavo net 22 taškų skirtumu – 87:65. Vis dėlto „Pacers“ po truputį mažino atsilikimą, o surengę spurtą 11:2 priartėjo ir iki 4 taškų (95:99). Nors D. Sabonis dar buvo sumažinęs atsilikimą iki 2, Dennisas Schroderis pelnė 5 taškus iš eilės ir nužudė „Pacers“ viltis iškovoti pergalę.

„Hawks“ ekipoje išsiskyrė Johnas Collinsas su 16 taškų, Taureanas Prince‘as ir Dwayne‘as Dedmonas pridėjo po 15, D. Schroderis 14, Isaiah Tailoras 13.

„Pacers“ ekipoje Bojanas Bogdanovičius pelnė 26 taškus, Victoras Oladipo 22, Lance‘as Stephensonas 18, D. Sabonis 14, o Thaddeusas Youngas 11.

Tuo metu Toronto „Raptors“ klubas iškovojo jau eilinę pergalę kai 117:104 įveikė Orlando „Magic“.

„Raptors“ laimėjo jau 11-ąjį kartą per paskutines 13 rungtynių.

„Raptors“ ekipoje rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas šiame susitikime per 19 minučių pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir du kartus suklydo.

Dar ketvirtajame kėlinyje ekipas skyrė tik vienas taškas, tačiau „Raptors“ surengė spurtą 13:2 ir ramiai užbaigė rungtynes.

„Magic“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Mario Hezonja ir Evanas Fournier pelnę po 17 taškų, Nikola Vučevičius pridėjo 14, Jonathonas Simmonsas 13, Shelvinas Mackas 12, Aaronas Gordonas ir D.J. Augistinas po 11.

„Raptors“ komandoje DeMaras DeRozanas pelnė 21 tašką, Kyle‘as Lowry 17 (11 rez. perd.), Pascalis Siakamas 14, Jakobas Poeltlas 13, Fredas VanVleetas 12, J. Valančiūnas 10.