D. Sabonį į „Pacers“ išsiųntęs S. Presti: padarėme tai, kad jis galėtų atsiskleisti

Praėjusią vasarą Oklahomos „Thunder“ sudalyvavo mainuose, po kurių iki šiol nesiliauja kalbos apie tai, jog jie prarado per daug įsigydami Paulą Georgą. Už šį žaidėją jie į Indianą išsiuntė ne tik jos lyderiu tapusį Victorą Oladipo, tačiau ir puikiai naujame klube atsiskleidusį lietuvį Domantą Sabonį.

Visgi, toks mūsų šalies žaidėjo pasirodymas nė kiek nenustebino „Thunder“ generalinio vadybininko Samo Presti. Anaiptol, amerikietis pripažįsta, jog šį žaidėją į mainus įtraukė todėl, kad jis galėtų atsiskleisti, ko jam nebūtų pavykę padaryti žvaigždžių perpildytoje „Thunder“ komandoje.

„Dauguma žmonių iš mūsų šaipėsi, kai pateikėme didžiulę sutartį V. Oladipo bei kai išmainėme svarbų žaidėją tam, kad gautume Domantą. Tačiau aš negalėčiau būti laimingesnis dėl šių žaidėjų tobulėjimo ir pasirodymo sezone. Mes norėjome, kad šie žaidėjai, kurie priklausė mums, išvyktų ten, kur jie galėtų atsiskleisti. Mes nesame penkiamečiai, kurie linki kitiems žmonėms nelaimių“, – vaizdžiai kalbėjo S. Presti.

Dėl šių mainų labiausiai džiaugtis galėtų D. Sabonis ir jo gerbėjai. Jei „Thunder“ klube jis jau praėjusį sezoną buvo stumiamas į jam neįprastą poziciją toliau nuo krepšio, tai „Pacers“ ekipa puikiai išnaudojo jo stipriąsias puses. Krepšininko statistika per metus išaugo beveik dvigubai visose svarbiausiose kategorijose – taškų (nuo 5,9 iki 11,6 per mačą), atkovotų kamuolių (nuo 3,6 iki 7,7 per mačą) ir rezultatyvių perdavimų grafose (nuo 1 iki 2).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts