D. Russellas nenori, kad jį kas nors atsimintų, kaip „Lakers“ žaidėją

D‘Angelo Russellas 2015-aisiais antruoju NBA naujokų biržos šaukimu buvo pasirinktas Los Andželo „Lakers“ ekipos. Vis dėlto po dviejų praleistų sezonų Kalifornijoje, D. Russellas buvo priverstas pakeisti gyvenamą vietą.

„Lakers“ 2017-ųjų naujokų biržoje pasirinko Lonzo Ballo, o D. Russellą išsiuntė į Bruklino „Nets“. Panašu, kad įžaidėjas tai priėmė ganėtinai skaudžiai, o po to, kai Magicas Johnsonas nutarė pasisakyti apie buvusį „Lakers“ krepšininką, jis jam turėjo atsaką.

„D‘Angelo yra puikus žaidėjas. Jis turi talentą tapti lygos žvaigžde. Mes norėtume jam padėkoti už tai, ką jis dėl mūsų padarė. Bet ko aš norėjau komandoje, tai lyderio. Man reikėjo žmogaus, kuris galėtų paversti kitus krepšininkus geresniais ir žaidėjo, su kuriuo kiti krepšininkai norėtų žaisti“, – aštriai rėžė M. Johnsonas.
Tačiau D. Russellas nenorėjo tylėti ir atskleidė, jog nenori būti siejamas su „Lakers“ ekipa.

„Nenoriu, kad Los Andželas būtų minimas kaip dalis mano karjeros, aš tai jau palikau už nugaros. Žmonės nežino, kad Chauncey Billupsas buvo pašauktas Bostono „Celtics“ komandos. Žmonės jį prisimena, kaip jis žaidė Denveryje ir Detroite“, – kalbėjo įžaidėjas.

D. Russellas šį sezoną vilkėdamas „Nets“ marškinėlius renka po 15,6 taško, atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovoja po 3,7 atšokusio kamuolio.

Antraisiais metais „Lakers“ ekipoje gynėjas taip pat rinko po 15,6 taško, atliko po 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 3,7 kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts
zalgiriukas
Skaityti daugiau

Perkeltos dvi LKL rungtynės

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandoje nustatytas koronaviruso atvejis. Pajutus ligos simptomus bei atlikus testą, teigiamo rezultato sulaukė vienas iš krepšininkų.…