D. Nowitzkio sugrįžimas apkarto – pralaimėta lygos autsaideriui (VIDEO)

Šią naktį už Atlanto vandenyno vyko tik keletas susitikimų, tačiau vienas iš jų buvo labai svarbus. Dalaso "Mavericks" (15/12) gretose ir vėl pasirodė vokietis Dirkas Nowitzkis, kuris pirmą kartą šiame sezone žengė ant parketo ir oficialiai sužaidė jau 21-ą sezoną savo komandoje. Visgi susitikimas apkarto, nes pastarojo ekipa patyrė pralaimėjimą prieš Finikso "Suns" (5/24) rezultatu 99-89 (25:21, 25:19, 28:27, 21:22).

Nors skirtumas tarp komandų nebuvo didelis, tačiau jis nuo pirmo kėlinio vis augo, o "Suns" galu gale vis likdavo priekyje ir atsilaikė prieš savo priešininkus.

Luka Dončičius pirmą kartą žaidė greta D. Nowitzkio ir pasistengė pademonstruoti gerus rezultatus, jis per 32 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 0/2 baudos metimai), taip pat jis atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kamuolius perėmė, tačiau suklydo 4 kartus.

Vokietis rungtyniavo vos 7 minutes ir pelnė du taškus, atkovojo vieną kamuolį bei kartą prasižengė.

Rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas su 15 taškų.

Nugalėtojų gretose T.J. Warrenas surengė šou ir pelnė 30 taškų, Jamalas Crawfordas pridėjo 17.