D. Nowitzki šou paskutinėse karjeros namų rungtynėse ir iškovota „Mavericks“ pergalė (VIDEO)

Vienas žinomiausių NBA žaidėjų, kuris ant krepšinio parketo praleido daugiau metų nei kitiems krepšininkams yra metų. Dirkas Nowitzki, kuris galima sakyti NBA žaidžia 20 metų sužaidė savo paskutines karjeros rungtynes namuose ir padėjo Dalaso "Mavericks" (33-48) komandai nugalėti Finikso "Suns" (19-63) ekipą rezultatu 120-109 (33:18, 35:20, 30:41, 22:30).

Jau pirmame kėlinyje namai žaidė geriau bei susikūrė dviženklį taškų pranašumą, antrame kėlinyje situacija nesikeitė ir "Mavericks" krepšininkai toliau tolo nuo varžovų. Visgi po ilgosios pertraukos svečiai dar pademonstravo kovingumą, bet iki galo panaikinti deficito nepavyko.

D. Nowtzki per 33 minutes pelnė 30 taškų (6/17 dvitaškiai, 5/14 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo kartą ir 3 kartus prasižengė.

L. Dončičius surengė taip pat puikų pasirodymą ir pelnė 21 tašką bei atkovojo 16 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėtojų gretose Jamalas Crafowrdas pelnė net 51 tašką, tačiau komandos taip ir neišgelbėjo, Joshas Jackson pridėjo 17.

Po rungtynių D. Nowitzki sakė "Tai mano paskutinės karjeros rungtynės namuose". Aukštaūgis iš Vokietijos baigs savo be galo ilgą karjerą NBA.