D. Nowitzki sužaidė geriausią sezono mačą, o „Mavericks“ iškovojo pergalę (VIDEO)

NBA lygos senbuvis solidžiai prisidėjo prie komandos pergalės ir atakavo žymiai taikliau nei komandos talentas iš Slovėnijos. Dalaso "Mavericks" su Luka Dončičiumi ir Dirku Nowitzki pasiekė pergalę prieš Niujorko "Knicks" rezultatu 90-114 (20:24, 27:31, 23:35, 20:24).

Nors iš pradžių rungtynės buvo atkaklios, tačiau jau nuo pirmo kėlinio atstumas tarp komandų tik didėjo, o visus kėlinius laimėjo būtent svečiai iš Dalaso.

Savo pasirodymu visus nustebino komandos senbuvis D. Nowitzki, kuriam, tai dar tik sąlyginai sezono pradžia, nes ilgą laiką jis nerungtyniavo dėl traumų. Jis per 12 minučių pelnė 14 taškų (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai). Tuo tarpu Luka Dončičius žaidė 29 minutes ir pelnė 16 taškų (5/9 dvitaškiai, 2/9 tritaškiai, 0/1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 3 kartus ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausias buvo Harrisonas Barnesas su 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose Kevinas Knoxas surinko 17 taškų, Trey Burke 16.