D. Nowitzki: "Dončičius jau žaidžia, kaip tikras veteranas"

Šiandien 08:16 krepst

Dalaso „Mavericks“ klubo naujokas Luka Dončičius ir toliau išlieka vienu labiausiai prieš naują sezoną intriguojančių jaunųjų žaidėjų.

Šįkart susižavėjimą Slovėnijos superžvaigžde išreiškė būsimasis 19-mečio komandos draugas ir NBA legenda Dirkas Nowitzki.

40-metis puolėjas pripažino, kad Dončičius, būdamas 19-os, žaidžia geriau nei tokio pat amžiaus žaidė jis pats.

„Taip, Luka yra geresnis devyniolikmetis nei buvau aš. Galėjau mesti į krepšį, bet niekada nebuvau taip gerai aikštę matantis žaidėjas. Jis žaidžia du prieš du lyg Chrisas Paulas ar kiti vaikinai. Bus ypatingai smagu į jį žiūrėti, o ypač žaidžiant su DeAndre Jordanu ar Dwightu Powellu“, – tikino Nowitzki.

Pati Vokietijos legenda savo kelią NBA pradėjo 1998-aisiais, kuomet Dončičius net nebuvo gimęs. Dabar du europiečiai kitą sezoną dalinsis kamuoliu, o Nowitzki tokia galimybė džiugina.

„Jis kasdien sunkiai dirba ir man patinka tai, ką aš matau. Būdamas su kamuoliu, jis yra neįtikėtinas, puikiai žaidžia du prieš du, aikštės matymas – puikus. Negalėjau patikėti, kad mačiau 19-os metų vaikiną. Manau, kad mūsų komandoje jis bus puikus ilgą laiką.

Nenoriu jam kelti papildomą spaudimą. Prieš 20 metų, atvykęs iš kitos šalies aš taip pat praėjau tą patį. Sunku prisitaikyti prie daugelio dalykų, tik man adaptacija užtruko visus metus. Man buvo labai, labai sunkūs metai“, – pasakojo vokietis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...