D. Nowitzki baigė karjerą surinkdamas dvigubą dublį, D. Motiejūnas pasižymėjo taškais (VIDEO)

NBA lygoje savo karjerą baigė dar vienas didis krepšininkas iš Europos, kuris per savo ilgą karjerą pasiekė tikrai nuostabių rezultatų. Vokietis Dirkas Nowitzki su atstovaujama Dalaso "Mavericks" (33-49) turėjo pripažinti San Antonio "Spurs" (48-34) pranašumą savo paskutinėse rungtynėse karjeroje, rezultatu 94-105 (16:30, 21:27, 28:23, 29:25).

Jau pirmame kėlinyje lietuvio atstovaujama ekipa išsiveržė galingai į priekį ir neleido "Mavericks" krepšininkams pagalvoti apie pergalę. Einant į ilgąją pertrauką skirtumas tapo dar didesnis, tačiau antroje rungtynių dalyje jis šiek aptirpo.

D. Nowitzki šiose rungtynėse pademonstravo gerą krepšinį ir per 32 minutes pelnė 20 taškų (6/15 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir perėmė kamuolį, tačiau 2 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose pasirodė ir D. Motiejūnas, kuris per 3 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškis), atkovojo kamuolį, tačiau du kartus prarado jį ir prasižengė kartą.

Rezultatyviausias buvo LaMarcus Aldridgas su 34 taškais.