D. Nowitzki apie visus stebinantį L. Dončičių: „Nesu matęs nieko panašaus per 20 karjeros metų“

Panašu, kad Dalaso „Mavericks“ rizika NBA naujokų biržoje pasirinkti Luka Dončičių pasiteisino. Slovėnu žavisi tiek komandos vadovai, tiek treneris, o dabar žaidėjui komplimentų pažėrė ir ekipos legenda Dirkas Nowitzki.

Vokietis teigia, kad L. Dončičius yra geresnis už jį tuo metu, kai jis debiutavo NBA. D. Nowitzki taip pat teigė, kad nėra matęs tokio gero aikštės matymo, kaip pas L. Dončičių.

„Jis jau čia savaitę. Jis kiekvieną dieną sunkiai dirba. Man labai patinka, ką aš matau. Kaip tokio ūgio žaidėjas, jis yra neįtikėtinas su kamuoliu. Jis fantastiškai žaidžia du prieš du. Jo aikštės matymas jau yra neįtikėtinas. Aš negaliu patikėti, kad tai matau 19-mečio žaidime. Jis yra geras metikas, kai turi laiko ir manau, kad jis bus nuostabus mūsų komandoje ilgą laiką.

Nenoriu užkrauti jam per daug spaudimo. Man teko tą patį išgyventi atvykus į NBA iš kitos šalies prieš 20 metų. Tai yra sunku. Turi prisitaikyti prie labai daug dalykų. Man prireikė visų metų. Tie metai buvo labai sunkūs. Bet mes darysime absoliučiai viską, kad padėtume šiam vaikiui tobulėti, pasilinksminti ir išmokti, kad galėtume matyti geriausią Luka versiją jau po metų ar poros. Jis yra neįtikėtinas talentas. Aš per 20 karjeros metų nesu matęs, kad tokio ūgio žaidėjas turėtų tokį aikštės matymą ir taip perduotų kamuolį“, – atviravo D. Nowitzki.

Paklaustas ar slovėnas yra geresnis už jį patį, kai dar jis debiutavo NBA, vokietis net nesuabejojo.

„O taip. Aš galėjau šiek tiek mesti, bet niekada neturėjau aikštės matymo. Jis atneša labai gerą supratimą į žaidimą. Tiesiog tai, kaip jis skaito žaidimą du prieš du… Jis visa tai daro, kaip Chrisas Paulas ar kiti vyrukai. Jį bus labai smagu stebėti, ypač kai žais su tokiais vyrukais, kaip DeAndre Jordanas ir Dwightas Powellas. Jis išrankios gynybą gabalėliais ir bus labai linksma tai stebėti“, – komplimentų negailėjo D. Nowitzki.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts