D. Motiejūno ekipa Kinijoje išvengė sutriuškinimo, tačiau patyrė pirmą pralaimėjimą

Donato Motiejūno atstovaujama Šandongo „Goden Stars“ buvo priversta patirti pirmąjį pralaimėjimą. Svečiuose žaidusi „Golden Stars“ nusileido Pekino „Dragons“ 102:114 (17:33; 30:33; 20:28; 35:20).

Kinijos sostinės ekipa jau pirmame kėlinyje sudavė itin skaudų smūgį ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 16 taškų skirtumu. Tačiau rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai itin atsipalaidavo. „Golden Stars“ lemiamą ketvirtį laimėjo 35:20, tačiau to buvo maža.

Pralaimėtojų gretose D. Motiejūnas rungtynes pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau buvo arti dvigubo dublio. Lietuvis per 36 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/4 trit., 3/7 baudos), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau tris kartus pažeidė taisykles ir tris kartus suklydo.

„Golden Stars“ negelbėjo nei Ty Lawsono 32 taškai, nei Dingo Yanyuhango 27.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė NBA patirties turintis Shalvikas Randolphas. Amerikietis pelnė 39 taškus (8/10 dvit., 3/7 trit., 14/16 baudos) ir atkovojo net 16 atšokusių kamuolių. Buvusi NBA žvaigždė Stephonas Marbury pelnė 14 taškų ir atliko 11 rez. perdavimų.