D. Motiejūnas žaidė trumpai, o „Spurs“ atsidūrė ant iškritimo ribos (VIDEO)

NBA atkrintamosios ir toliau tęsiasi kovingais susitikimais, tačiau lietuvis su savo komanda atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Donatas Motiejūnas su atstovaujama San Antonio "Spurs" ekipa pralaimėjo penktasias serijos rungtynes ir dabar serijoje atsliekia 2-3.

Šių rungtynių rezultatas 90-108 (19:26, 23:27, 21:32, 27:23).

Svečiuose žaidę "Spurs" krepšininkai nenorėjo leisti varžovams atitrūkti, tačiau varžovai žaidė tikrai solidesnį krepšinį ir laimėjo tris pirmus kėlinius. Tik paskutinis ketvirtis geriau susiklostė mūsiškio komandai, tačiau rungtynių laimėtojo tai nepakeitė.

D. Motiejūnas žaidė trumpai ir per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausi komandoje buvo DeMaras DeRozanas ir LaMarcus Aldridge, kurie pelnė po 17 taškų.

Nugalėtojų gretose Jamalas Murray surinko 23 taškus, Willas Bartonas 17, Nikola Jokičius 16.