D. Motiejūnas su komanda baigė pasirodymą NBA atkrintamosiose (VIDEO)

Tolimesnis NBA lygos play-off'ų etapas vyks be lietuvių pasirodymų. Paskutinis mūsiškis baigė savo pasirodymą su komanda ir galės ruoštis naujam sezonui. Donatas Motiejūnas su atstovaujama San Antonio "Spurs" komanda svečiuose pralaimėjo lemiamas serijos rungtynes dėl patekimo į kitą etapą Denverio "Nuggets" komandai rezultatu 86-90 (13:23, 21:24, 27:25, 25:18).

Jau pirmame kėlinyje mūsų tautiečio ekipa atsiliko dviženkliu skirtumu, o varžovai dar atitrūko ir antrame kėlinyje. Tik po ilgosios pertraukos "Spurs" krepšininkai pradėjo švelninti skirtumą, tačiau varžovai sugebėjo atsilaikyti.

D. Motiejūnas nežaidė.

Rezultatyviausias pralaimėtojų gretose buvo Rudy Gay'us su 21 tašku, dar po 19 pelnė DeMaras DeRozanas ir Brynas Forbesas.

Nugalėtojų komandoje Jamalas Murray pelnė 23 taškus, 21 Nikola Jokičius, 11 Gary Harrisas.