D. Motiejūnas pasižymėjo taškais per labai trumpą laiką, tačiau „Spurs“ pralaimėjo (VIDEO)

Į NBA lygą iš Kinijos sugrįžęs lietuvis ir vėl gavo progą išbėgti į aikštelę. Tiesa apsilankymas joje truko labai trumpai, bet taškus jis spėjo pelnyti. Donatas Motiejūnas su atstovaujama San Antonio "Spurs" ekipa atkrintamųjų rungtynių antrame susitikime turėjo pripažinti Denverio "Nuggets" pranašumą rezultatu 105-114 (26:21, 33:28, 23:26, 23:39).

Mūsiškio ekipa svečiuose iš pradžių atrodė užtikrinta ir nedidelių skirtumu laimėjo pirmus du ketvirčius. Visgi antroje rungtynių dalyje viskas taip gerai nesiklostė ir "Nuggets" krepšininkai pradėjo švelninti atsilikimą, o lemiamame kėlinyje pademonstravo tiesiog uraganiška krepšinį ir pakeitė rungtynių baigtį.

D. Motiejūnas žaidė vos 2 minutes per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškiai). Rezultatyviausias komandoje buvo DeMaras DeRozanas su 31 tašku, LaMarcus Aldridge pridėjo 24.

Nugalėtojų gretose Jamal Murray surinko 24, Gary Harris 23, Nikola Jokičius 21 tašką.

Dabar serijos rezultatas lygus 1-1.