D. Foxas įspūdingu dėjimu išplėšė pergalę „Kings“, B. Bealo ir R. Westbrooko fantastiškoje akistatoje pergalę šventė „Thunder“ (VIDEO, REZULTATAI)

Sakramento „Kings“ ekipa panaikino dviženklį deficitą ir 89:88 palaužė Majamio „Heat“.

Neabejotinu Sakramento didvyriu tapo De‘Aaronas Foxas. Likus 5 sekundėms iki rungtynių pabaigos „Kings“ atsiliko vienu tašku – 87:88. O paskutinis rungtynių metimas buvo patikėtas Bogdanui Bogdanovičiui, tačiau šis iš vidutinio nuotolio prametė. Vis dėlto, neatitvertas D. Foxas efektyviai ore pagavo kamuolį ir dėjimu išplėšė savo ekipai pergalę.

Tai buvo 14-ieji D. Foxo taškai (6/14 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), jis taip pat atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, tokios intrigos galėjo ir nebūti. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Heat“ spurtavo 8:0 ir turėjo 12 taškų pranašumą (83:71). Tačiau po to „Kings“ susiėmė ir užbaigė rungtynes spurtu 18:5 bei iškovojo dramatišką pergalę.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausias buvo nuo suolo kilęs Buddy Hieldas pelnęs 24 taškus (6/8 dvit., 4/7 trit.), 14 taškų pridėjo D. Foxas, 11 B. Bogdanovičius, o 10 pelnė Zachas Randolphas (10 atk. kam.).

„Heat“ ekipoje išsiskyrė Goranas Dragičius su 23 taškais, 20 pridėjo Wayne‘as Ellingtonas, 11 pelnė Justisse‘as Winslow, o Kelly Olynykas pridėjo 10.

Tuo metu Oklahomoje „Thunder“ po atkaklios kovos 121:112 palaužė Vašingtono „Wizards“.

Šiose rungtynėse tikrą šou sukūrė Russellas Westbrookas ir Bradley Bealas. „Thunder“ įžaidėjas šiose rungtynėse pelnė net 46 taškus (18/26 dvit., 1/3 trit., 7/10 baud.), jis taip pat atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu B. Bealas pelnė 41 tašką (9/15 dvit., 6/11 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus. B. Bealas visa tai padarė aikštėje praleidęs 46 minutes, kai R. Westbrookui užteko 37.

Tiesa, tokia įtempta kova rungtynių metu nevirė. „Thunder“ antrajame kėlinyje spurtavo 23:5 ir susikrovė 15 taškų pranašumą – 42:27.

„Wizards“ dar kelis kartus buvo sumažinę atislikimą ir priartėję prie „Thunder“ per vieną metimą, tačiau persverti rezultato taip ir nesugebėjo, o „Thunder“ ketvirtajame kėlinyje ir vėl susikūrė dviženklį pranašumą bei šventė pergalę.

„Wizards“ gretose B. Bealas su 41 tašku buvo rezultatyviausias, Johnas Wallas pridėjo 21 (5/10 trit., 12 rez. perd.), Markieffas Morrisas 20 (9 atk. kamm.), o Kelly Oubre pridėjo 9.

„Thunder“ komandoje R. Westbrookas pelnė 46 taškus, Paulas George‘as pridėjo 18, Carmelo Anthony 13 (8 atk. kam.), Stevenas Adamsas pelnė 12, Terrance‘as Fergusonas pridėjo 11, o Jerami Grantas 10.

Niujorko „Knicks: 118:130 Denverio „Nuggets“
Minesotos „Timberwolves“ 113:126 „Golden State Warriors“